Michał Wolnicki

 

Co nas czeka?

 

 

 

New York Times Nowy Jork, środa 12 maja. Wydanie wieczorne:

 

Premier Wielkiej Brytanii, Roland Noweli, przemawiając na Forum Centralnej Unii Wszechświatowej, powiedział znamienne słowa. Cytujemy je bez komentarza:

 

"Przez środek Europy zapadła »błękitna kurtyna«. Po jednej, naszej stronie stoi młode, postępowe społeczeństwo wolne od starców, źle wychowanych dzieci, nieudaczników i cierpiętników. Po drugiej stronie kurtyny chronią się podłe siły ciemnogrodu, papizmu, pełne niewydarzonych jednostek, zmuszanych przez swoje rządy do wychowania swoich dzieci i opieki nad starcami.

Między tymi dwoma społeczeństwami zapadła przepaść niemożliwa do przezwyciężenia. Apeluję do całego świata zrzeszonego w Unii Wszechświatowej o podjęcie bezwzględnej walki z bezczelnymi kontrrewolucjonistami zza »błękitnej kurtyny«."

 

 

Jeszcze tak wielkiego nagłówka w Gazecie Warszawskiej nie widział:

 

ZDRAJCY WYKRYCI.

 

Czarnymi literami wydrukowano:

 

Dzisiaj w nocy dokonano w całej Polsce aresztowań około dziesięciu tysięcy ludzi. Wszyscy oni byli związani z różnymi organizacjami infiltrującymi Polskę i powiązanymi z obcymi strukturami, które chciały wywołać w Polsce rewolucję. Byli to między innymi członkowie masonerii, organizacji para masońskich oraz przedstawiciele wywiadów. Jak dowiedzieliśmy się od rzecznika rządu część zatrzymanych próbowała właśnie uciekać z Polski. Dzięki błyskawicznej akcji zdołano ująć prawie wszystkich. Z podanych informacji wynika, że zbiegł jedynie Alojzy Michniak, dyrektor działu handlowego NBP, oraz Bogusław Jeremek będący pracownikiem MSW. Więcej szczegółów tej największej akcji w historii polskiego kontrwywiadu podamy w wydaniu popołudniowym.

 

Na stronie trzeciej, czwartej i piątej Gazety Warszawskiej podano nazwiska aresztowanych osób oraz ich powiązania organizacyjne. Gazeta Warszawska podawała, że rozprawy sądowe będą przeprowadzane indywidualnie przez najbliższy rok. Aresztowani będą oskarżeni o działalność szpiegowską oraz próbę zbrojnego przejęcia władzy.

 

 

W dolnym rogu Gazety Warszawskiej znajdowała się ciekawa notatka.

 

Wczoraj został zwolniony z aresztu Anglik Peter Churchill. Został on aresztowany w Papui Nowej Gwinei i przewieziony do Polski przez polskie służby specjalne w związku z obławę na przemytników heroiny, skąd kierowany byt jej przerzut do Polski. Podejrzenia wobec pana Churchilla o handel narkotykami nie potwierdziły się. W związku ze śledztwem aresztowany byt przetrzymywany w izolacji, w luksusowych warunkach. Po zwolnieniu z więzienia zwrócił się on do władz Polski z prośbę o azyl polityczny. Wniosek o azyl rozpatrzy MSW.

 

-----

Zanim Stefan zdążył skończyć czytanie do pokoju szpitalnego wszedł pułkownik Krzesiński.

 

 - Gratulacje Stefanie - pułkownik wyciągnął rękę.  Gdyby nie ty, nie wiadomo w jakich znaleźlibyśmy się opałach. Nie masz nawet pojęcia na jakich stanowiskach zasiadali ci ludzie. - Pułkownik uderzył ręką w otwartą Gazetę Warszawską. - Tu byli dyplomaci, bankierzy, posłowie, urzędnicy ministerstw, a nawet paru ludzi z wywiadu. To, co się dzisiaj w nocy stało, to największe zdarzenie w historii naszych ostatnich trzech stuleci. Polska po raz pierwszy jest  prawie całkowicie wolna od wpływów obcych agentur. Rozumiesz Stefanie! Jesteśmy zupełnie wolni. Macki, które od wie tylu lat oplątywały naszą Ojczyznę zostały wycięte. Renegaci, którzy prowadzili naszą Ojczyznę przez tyle nieszczęść w historii, już są nieszkodliwi.

 

Spójrz na to - pułkownik znowu uderzył w gazetę - ci ludzie to potomkowie tych, którzy sprowadzili na nas rozbiory w XVIII wieku; tych którzy podburzali nas do krwawych, bezskutecznych powstań; tych, którzy sprzeciwiali się niepodległości Polski w roku 1918; tych którzy sprowadzili na nas komunizm; tych którzy ograbili i poddali nasz kraj pod obce wpływy pod koniec zeszłego stulecia. To, że Gazeta Warszawska, która przez trzysta lat walczyła z nimi może ich dzisiaj tutaj zdemaskować, to że ludzie ci znajdują się wszyscy w więzieniu, to jest największy przełom w naszej historii. Stefanie, czy ty to rozumiesz? Dzięki tobie oraz zabiegom naszego wywiadu w połączeniu z pomocą Opatrzności jesteśmy wolni!

 

W tym momencie wpadł lekarz dyżurny. - Panowie przemawia premier rządu.

 

We włączonym telewizorze ukazała się sympatyczna twarz młodego premiera, przemówienie jakiś czas już trwało.

 

- Przed dwudziestu laty, gdy nasz kraj zdobył się wreszcie na wywalczenie suwerenności od obcych, wiedzieliśmy, że czeka nas długa droga walki z pozostałościami wieloletnich rządów agentów i spiskowców. Walka ta, prowadzona z uporem dawała niewystarczające rezultaty, w związku z tym, że organizacje, które zwalczaliśmy potrafiły się doskonale maskować. Dopiero dzisiaj jest dzień, w którym możemy powiedzieć otwarcie. Polska została oczyszczona ze wszystkich zdrajców, sprzedawczyków, agentów. Nie znajdziecie ich już państwo na ulicach. Osądzą ich sądy, a my będziemy mogli żyć bezpiecznie. Szykowana przez nich rewolta w naszym kraju mogła doprowadzić do nieobliczalnych skutków. Polska zostałaby poddana pod system rządów, które zakazałyby posiadania dzieci, które zmuszałyby kobiety do zabijania nienarodzonych, które zabijałyby starców, które zamiast wolności wprowadziłyby totalitaryzm. System ten wprowadzony na zachodzie Europy i w wielu innych krajach świata miał realne szanse zaistnieć również w Polsce. Nawet rząd nie zdawał sobie sprawy ze skali zagrożenia. Dopiero w chwili obecnej, gdy dzięki działalności naszego kontrwywiadu, poznaliśmy pełną listę agentów, wiemy jak blisko było do katastrofy. Ogłaszam wszystkim moim rodakom, że Polska jest wolna i będzie taka zawsze. Agenci zostanę ukarani. Poznamy również wszystkie powiązania finansowe. To, czego dotychczas nie udało się odzyskać z zagrabionego w latach dziewięćdziesiątych XX wieku majątku, będzie można teraz złodziejom odebrać. Zapraszam wszystkich Polaków do odśpiewania Hymnu Narodowego. Premier wstał i odwrócił się do wiszącego nad jego głową Białego Orla w koronie z krzyżem. W sali szpitalnej pacjenci powstawali z łóżek. Stefan korzystając z pomocy pułkownika i Łucji również wstał. Wyły syreny przeciwpożarowe. Śpiewali i płakali, a słowa hymnu dochodziły ze wszystkich sal szpitala, i z ulicy, na której zamarł ruch.

 

***

 

Posłowie:

 

Przytoczony urywek z książki Romana Bertowskiego „Za błękitną kurtyną – Polski wywiad na tropie masonów wydaną w roku 1996 przez Oficynę Wydawniczą „Fulmen- Poland” miałem okazję przeczytać latem 1996 roku. Była ona na tamte czasy zaliczana do fantastyki, ale gdy dzisiaj ze spokojem złoży się wszystkie wydarzenia ostatniego dziesięciolecia jak klocki „puzzle” ukazuje się obraz i można stwierdzić, że to nie fantastyka, ale powieść futurystyczna. Feliks Koneczny nas uczy, że jeżeli dobrze znamy historię to wyraźnie odczytujemy zachodzące obecne wydarzenia i łatwo nam przewidywać niedaleką przyszłość.

 

To nie premier Wielkiej Brytanii, ale profesor wykładający na uczelniach w Toruniu i w Warszawie pisze w ostatnim tygodniu bezczelny paszkwil na Radio Maryja i na polskich katolików - w poczytnej gazecie Frankfurter Algemein Zeitung wychodzącej w Niemczech.

 

Uderzanie w tradycję i religię, choćby ostatnie wybryki pseudo artystów w Londynie i Brukseli wskazuję na zaplanowane zepchnięcie kościoła do podziemi. A w książce tej księża i nieliczni wierni na zachód od Odry muszą się ukrywać w podziemiach. Urząd Pięknego Zejścia ustanowił maksymalny wiek na 65 lat, a po ukończeniu obowiązkiem każdego obywatela jest zgłosić się w Ratuszu gdzie przy fanfarach otrzymuje medal i tabletkę na piękne zejście z tego świata. Natomiast zezwolenie na dłuższe życie otrzymują niektóre wybitne jednostki, osoby, które nie zgłoszą się ścigane są jak pospolici przestępcy..

 

Kobietom odbiera się dzieci zaraz po urodzeniu by je wychować w zamkniętych żłobkach a później przedszkolach. Zresztą na zgodę urodzenia dziecka trzeba dać wielką łapówkę i do tego mieć szerokie plecy. Oficjalnie przymusowo zabija się nienarodzonych a z nich wykonują kosmetyki. Pary homoseksualne mają pierwszeństwo przed związkiem kobiety z mężczyzną.

 

Czy to wszystko już dziś się nie rozpoczęło?

 

Pary homoseksualne pod specjalną ochroną, a nie ma już miejsca dla normalnej rodziny. Aborcja prawie przymusowa, 13 letnim dziewczynkom zapisuje się tabletki przeciw ciążowe, piętnastoletnich gimnazjalistów uczy się używania prezerwatyw. Czy nie ustanowiono już eutanazji, do tego obniża się emerytury. Patriotyzm i wiarę w Boga uznaje się za ksenofobię i ciemnogród.

 

Głośni propagatorzy globalizmu na swych otwartych odczytach i przed kamerami telewizyjnymi wyraźnie głoszą : że cywilizacja zachodnia już przeminęła teraz trzeba być tolerancyjnym i uznawać nową lepszą cywilizację Multi-Kulti.

 

Już w coraz większych grupach społeczeństwa zastraszonych widmem bezrobocia po cichu się mówi: że kto przeciwko Unii ten jest potencjalnym terrorystą.  Natomiast pod pretekstem szukania terrorystów wydaje się pakty antyterrorystyczne, za które oczywiście słono będzie płacił podatnik, a pakty te z kolei przypominają Orwellowskie metody wszechwładnej władzy kontrolującej całe społeczeństwa.

 

Co nas czeka?  Jeśli Naród Ojca świętego się nie przebudzi z letargu, nie będzie „błękitnej kurtyny”, a odwieczni zdrajcy wepchną Naród o tysiąc letniej historii w „lepszą” cywilizację Multi-Kulti!.

 

Michał Wolnicki