Ojczyzna.pl

 

Portal Ojczyzna.pl jest portalem o profilu katolicko narodowym. Znaczy to, że chcemy propagować w naszym portalu wartości, które są z Polską ponad 1000 lat, i dzięki którym istniejemy jako naród do dzisiaj. 

Uważamy, że przyczyną większości kłopotów, jakie doświadczają dzisiaj naszą Ojczyznę, jest oderwanie się od tych wartości, oderwanie się od wszystkiego, co Polacy wypracowali przez ostatnie tysiąclecie, i czego nieoceniona wartość została wielokrotnie udowodniona przez naszą historię.

Zapraszamy więc wszystkich z Was, którzy podzielają nasz pogląd, do zamieszczania linków do Waszych stron, abyśmy razem stworzyli miejsce, które będzie łącznikiem do spraw ważnych, ciekawych, zmuszających do myślenia, może do śmiechu, ale zawsze w atmosferze przyjażni, poszanowania człowieka, prawdy i naszych wspólnych wartości.

 

UWAGA: Redakcja nie odpowiada za treść tekstów: przysłanych z zewnątrz i zamieszczonych w portalu, łączonych linkami z innymi stronami internetowymi, jak i w Forach dyskusyjnych Portalu Ojczyzna.pl


  

Redaktor naczelny: Zbigniew Łabędzki (+Zbyszek) zbiglab@rogers.com

 

 Strony najlepiej oglądane w rozdzielczości 800x600 i wyższych. Kodowanie liter polskich ISO 8859-2

 

 Copyright © Zbigniew Labedzki, 2001-2004.

 

                       Powrót do strony głównej